KONST / Litografier / Färglitografi 13162135
nr 1316 2135
Staffan Hallström
(1914-1976), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 124/125. Motivet: 38x26 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 30 mars 2020
kl 20:27:11
300 kr
400 kr
Staffan Hallström
Läs mer om Staffan Hallström